Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 10-20-2020
Saat: 19:31

Elvankent Nakliyat, Elvankent Başta olmak Üzere tüm Türkiye evden eve nakliye hizmetini sunmaktadır, Elvankent Evden Eve, Nakliyat Elvankent, Elvankent Nakliye, Elvankent Taşımacılık
Site Map Contacts anasayfa

%100 Müşteri Memnuniyeti

K3 Belgemiz

Evden Eve Nakliyat

You are here: Home » Genel » Taşınmadan önce eşya sahiplerinin ön hazırlık olarak yapması gereken işler var mıdır?
yazarYazar: admin | tarihTarih: 26 Ekim 2016 / 8:53 | etiketEtiketler:

Taşınmadan önce eşya sahiplerinin ön hazırlık olarak yapması gereken işler var mıdır?

Nakliye firması olarak, taşınma işlemlerinizi büyük bir titizlikle gerçekleştiren firmamız; nakliye sürecinin daha kolay ve daha kusursuz geçmesi konusunda sizlere de birkaç tavsiyede bulunmak istiyor. Nakliye hazırlık aşamasında tavsiyelerimizi dikkate alarak; hazırlık aşamasını daha kolay bir şekilde geçirebilir ve nakliyenin ilk basamağı olan paketleme işlemleriniz ile bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Öncelikle taşınacak olan eşyalarınızı gruplara ayırmanız, hem sizin hem de firmamız için büyük bir önem arz ediyor. Benzer eşyaları bir arada koliliyebilir, sizin için değerli ve özel olan eşyaları ayırarak bu eşyaların sizler için ne kadar önemli olduğunu dile getirebilirsiniz. Bizler, böylelikle size ve eşyalarınıza olan saygımızla değerli eşyalarınızı iki kat fazla özen ile taşırız. Dilerseniz maksimum özen göstermemiz gereken eşyaların bilgisini bizlerle paylaşarak, değerli eşyalarınızı Elvankent evden eve nakliyat firmamıza teslim edebilirsiniz.

Ev taşıma işlemleri, uzun bir süre alabileceği için öncelikle her gün kullanmanız gereken eşyaları, en son paketlemenizi tavsiye ediyoruz. Örneğin, her gün kullanmak zorunda olduğunuz kıyafetlerinizi önceden kolilere yerleştirmeniz, daha sonra kıyafete ulaşmak istediğiniz anlarda zorlayıcı bir durum olabilir. Bu yüzden sizler için öncelikli ve zorunlu olmayan, eksikliğini sürekli hissetmeyeceğiniz eşyaları, öncelikle kolilemelisiniz. Elvankent nakliyat firması olarak, buzdolabında kullandığınız yiyecek ve gıda maddelerini de hesaba katmanızı ve sıvı deterjan, çamaşır suyu vb. ürünleri kendi imkanlarınız ile taşımanız gerektiğini de unutmadan belirtiyoruz.

             Asansörlü taşımacılık Elvankent firması olarak; ön hazırlık işlemlerini planlı bir liste dahilinde yerine getirmeniz, daima sizin yararınıza olacaktır. Bu yüzden kendi üzerinize düşen görevi yerine getirmeli, bizlere elinizden geldiğince yardımcı olmalı ve nakliye sürecinin tamamlanmasına yardımcı olmanızı dile getiriyoruz. Birlikte kusursuz bir taşımacılığa imza atabilir ve birlikte eşyalarınızın en mükemmel şekilde taşınmasını sağlayabiliriz

Maalesef!
Yorumlara kapalıdır.