Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 10-20-2020
Saat: 20:13

Elvankent Nakliyat, Elvankent Başta olmak Üzere tüm Türkiye evden eve nakliye hizmetini sunmaktadır, Elvankent Evden Eve, Nakliyat Elvankent, Elvankent Nakliye, Elvankent Taşımacılık
Site Map Contacts anasayfa

%100 Müşteri Memnuniyeti

K3 Belgemiz

Evden Eve Nakliyat

You are here: Home » Genel » Ankara Büyükşehir Belediyesinden Elvankent Nakliyata Teşekkür Belgesi
yazarYazar: admin | tarihTarih: 1 Ocak 2018 / 10:02 | etiketEtiketler:

Ankara Büyükşehir Belediyesinden Elvankent Nakliyata Teşekkür Belgesi
Nasıl ki insanların taşınma ihtiyacı olduğu gibi, devlet dairelerinin ve kurumsal şirketlerin de taşınma ihtiyacı zaman zaman doğmaktadır. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin de doğmuş olduğu taşınma ihtiyacı için başvurduğu nakliyat firmalarının en kaliteli olan Elvankent Nakliye, bireysel anlamda mükemmel hizmetler sunduğu gibi, kurumsal anlamda da başarısına, başarı katmıştır. Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Sosyal Tesisler ve içerisinde bulunan ofis eşyalElvankent Nakliyat Aracıarının taşınması için ihale yapılarak iş verilmekteydi. Bu konuda tecrübeli olan ve profesyonel bir ekibe sahip olan Elvankent Nakliyat ise, Elvankent Nakliyat firmaları arasındaki yerini alarak, en iyi biçimde hizmet vermek amacıyla bu ihaleye girdi ve her zaman olduğu gibi, kaliteli yapısı ve uygun fiyatı sayesinde, işlemlerinde başarılı olacağı bir işi daha almış oldu.
Ankara Büyükşehir Belediyesi için oldukça önemli bir konu olan Sosyal Tesislerdeki ofis eşyalarının taşınmasını, Elvankent Evden Eve Nakliyat firması olan Elvankentte Nakliyat sayesinde, sorunsuzca taşınma işlemi gerçekleşti ve iş tesliminde Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait bir ekip tarafından, şirketimiz teşekkür belgesine layık görüldü. Şirketimize gösterilen bu büyük ilgi ve Büyükşehir Belediyemizin bizlere sunduğu bu teşekkür belgesine layık olmak için çalışmalarımıza süreklilik kazandırdığımız gibi, eğitimlerimize ve ekip arkadaşlarımızın daima en profesyonel biçimde çalışmalarına devam etmelerine özen göstermekteyiz. Kurumsal kimliğimizin ve referanslarımızın sürekli arttığı, her koşulda yükselişte olduğu gerçeğini bilmemizle beraber, doğru bir seçim yapmak için sizlerde Elvankent Nakliyatı tercih edebilirsiniz.
Taşınırken kullanılan Asansörlü Taşımacılık Ankara olanaklarından da oldukça memnun kalan Ankara Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadarki en sorunsuz ve en kaliteli hizmeti aldığının da altını çizerek, en iyi taşımacılığa bizleri layık görmektedir. Sizlerde en iyi taşıma şirketiyle çalışarak, sorunlarınızı minimuma indirebilir, daima en iyiye layık olabilirsiniz.

Maalesef!
Yorumlara kapalıdır.